Gemlik'te Gasp Zanlısı 2'si kadın 5 Kişi Yakalandı
Gemlik'te Gasp Zanlısı 2'si kadın 5 Kişi Yakalandı

Gemlik’te Gasp Zanlısı 2’si kadın 5 Kişi Yakalandı

Gemlik’te Gasp Zanlısı 2’si kadın 5 Kişi Yakalandı

Gemlik’in Kumla Mahallesinde meydana gelen olayda, iki kişiyi silahla gasp eden ikisi kadın beş zanlı, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

Gemlik'te Gasp Zanlısı 2'si kadın 5 Kişi YakalandıGemlik'in Kumla Mahallesinde meydana gelen olayda, iki kişiyi silahla…

Gemlik TV paylaştı: 14 Eylül 2020 Pazartesi

kadınlarla buluşacakları, karşısında silahlı kişileri buldular

Sabaha karşı yaşanan olayda, Burcu Y. ve Kader Y. ile buluşmayı planlayan O.A. ve O.S. Gemlik’in Kumla Mahallesinde bulunan bir otele geldiler. Otele Burcu Y. ve Kader Y.’nin gelmesinin ardından, odaya silahlarla Umut Y.A. Cüneyt T. ve Kemal S. silahları ile girdi. İki kişinin üzerinde bulunan eşyaları, cep telefonlarını  ve parayı silahla gasp eden beş zanlı, otelden kaçtı. Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de, uzun süren takibin ardından zanlıları kaçtıkları ticari taksiyle birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Uyuşturucu Ve Üç Silaha El Koyuldu

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, zanlıların üzerinde yaptıkları aramalarda gasp edilen ürünlerin yanı sıra, bir miktar uyuşturucu madde ve üç adet tabanca ele geçirdiler.

Zanlıların Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğündeki sorguları devam ederken, otel odasında gasp sırasında darp edilen O.A. ve O.S. ise alınan doktor raporu ve ifadelerinin ardından serbest bırakıldılar.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını Gemlik Küçükkumla Mahallesi Yüksel Yıldırım Caddesi Doğan Sitesi karşısındaki boşlukta park halindeyken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir