Zavidovici Belediyesinden Başkan Yılmaz’a Ziyaret

Zavidovici Belediyesinden Başkan Yılmaz’a Ziyaret

Zavidovici Belediyesinden Başkan Yılmaz’a Ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine katılmak üzere ilçeye gelen Zavidovici Belediye Başkanı Haşim Mujanoviç ve beraberindeki heyet, ülkelerine dönmeden önce Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Gemlik’te çok güzel ağırlandıklarını ifade eden Bosna Hersek’in Zavidovici Belediye Başkanı Haşim Mujanoviç, misafirperverlikleri için heyet adına teşekkür etti. Türkiye’de bulunmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Mujanoviç, Gemlik’in yeşiline, doğasına ve insanına bir kez daha hayran kaldıklarını söyledi.
Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da, Bosnalı heyeti yeniden Gemlik’te ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, “Bosna ve Zavidovici kenti ile olan dostluğumuzu bugünde kadar olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de geliştirmek için gereken gayreti göstereceğiz. Aynı duyguları paylaştığımız sizlerle olan dostluğumuzun daha pekişmesi adına bu gelişlerin daha sık olmasını diliyorum” dedi.
Yaklaşık bir saat süren ziyaret sonrasında Başkanlar birbirlerine çeşitli hediyeler takdim edip, hatıra fotoğrafı çektirdiler.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza

Gemlik’te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza

Gemlik’te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza Koronavirüs Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında, Ramazan Bayramı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir