Gemlik'e TOBB'dan Okul Müjdesi
Gemlik'e TOBB'dan Okul Müjdesi

Gemlik’e TOBB’dan Okul Müjdesi

Gemlik’e TOBB’dan Okul Müjdesi

Gemlik’e Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 12 derslikli okul yapacak.
Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, “TOBB’un ülke genelinde eğitime destek projeleri içerisinde yer alan okul binası yapımında, il merkezlerinin ardından sıranın ilçelere geldiğini ve ilk okul yapılacak olan ilçeler arasında Gemlik’in de yer aldığını” açıkladı.
GTSO Yönetim kurulu başkanı Ağdemir, “Eğitime yatırımı geleceğe yapılan en büyük yatırım olarak gören Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Eğitime yapılan yatırımda insanı kazanırsınız, şehri kazanırsınız, ülkeyi kazanırsınız düsturundan ödün vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce ilçemize gelen Hisarcıklıoğlu’nun bu konuda bir sözü verdi. İl merkezlerinin bitmesinin ardından sıra ilçelere geldi. Gemlik’imize de 12 derslikli bir okul yapılması konusunda mutabık kalındı” dedi.
Paşa Ağdemir, “bu konuda her zaman bizlere destek olan TOBB başkanı sayın Hisarcıklıoğlu’na ve bölge milletvekilimiz ve Gemlikli hemşehrimiz Zafer Işık’a” teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.
(Son Güncelleme: 30 Aralık 2021)

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi Gemlik Belediyesi ilçenin beş farklı noktasında kurduğu halk büfelerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir