GEMLİKSPOR DEPLASMANDA GALİP
GEMLİKSPOR DEPLASMANDA GALİP

GEMLİKSPOR DEPLASMANDA GALİP

GEMLİKSPOR DEPLASMANDA GALİP

Duaçınarı 0 – Gemlikspor 2
Süper Amatör Kümede mücadele eden Gemlikspor, Süper Amatör Kümenin gedikli takımlarından Duaçınarı ile deplasmanda karşılaştı. Şehit Şahin Başol sahasında oynanan müsabakada, Gemlikspor 2-0’lık net sonuçla ayrılarak hanesine 3 puanı yazdırdı. Maç eksiğiyle de, grubunun 3. Sırasında yer buldu.
Müsabakanın başından itibaren orta saha üstünlüğünü ele alan Gemlik ekibi, müsabakanın ilk yarısında Furkan’ın ayağından bulduğu golle skoru 1-0’a getirdi. İlk yarıda kalesinde pozisyon görmeyen Gemlikspor, son paslarda hata yapınca, geliştirdiği pozisyonlardan gol bulamadı ve ilk yarı bu skorla sona erdi.
İkinci yarıda ise oyun dengeli başladı. 65’inci dakikada kazanılan serbest vuruşta İlhan’ın şutu ağlarla buluştu ve Gemlikspor skoru 2-0’a getirdi. Müsabakanın 77. Dakikasında ise Furkan’ın düşürülmesiyle penaltı kazanan Gemlikspor, Öner’in penaltıdan yaralanamamasından sonra kalesinde bir süre baskı gördü. Baskıyı da atlatan Gemlik ekibi, maçtan 2-0 üstünlükle ayrıldı. Gemlikspor önümüzdeki hafta Şükraniyespor ile Gemlik’te karşılaşacak.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Muhtar Şener Hayatını Kaybetti…

Muhtar Şener Hayatını Kaybetti…

Muhtar Şener Hayatını Kaybetti… Gemlik’in önde gelen muhtarlarından olan, Eşref Dinçer Mahallesi eski muhtarı Mahmut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir