Anasayfa / Gemlik Haber / Borsa’dan Öğrencilere Giyecek Yardımı

Borsa’dan Öğrencilere Giyecek Yardımı

Borsa’dan Öğrencilere Giyecek Yardımı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği desteği ile Gemlik Ticaret Borsası tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Gemlik’te bulunan okullarda, okul yönetimlerinin belirlediği dar gelirli öğrencilere eşofman yardımı yapıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır, Meclis Başkanı Mustafa Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Erdinç Ersan ve Yönetim kurulu üyesi Cevat Yazıcı katılımıyla toplam 1000 adet dar gelirli öğrenci eşofman takımı sahibi oldu. Okul yönetimi ve öğretmenleri TOBB desteği ile Ticaret Borsasının gerçekleştirdiği bu organizasyondan dolayı çok mutlu olduklarını, soğuk kış günlerinde çocuklara verilecek en güzel hediye olduğunu, bu nedenle TOBB ve Gemlik Ticaret Borsası Yönetimine teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır : “Öğrencilerimizi bir nebze olsun mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere. Borsamızın imkânları elverdiğince dar gelirli öğrencilerimize yardımlarımızı eksik etmeyeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlikli Sporcu Türkiye 4.sü

Gemlikli Sporcu Türkiye 4.sü Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme Fitness Türkiye Şampiyonası Gemlikli sporcu İlyas Tacin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir