Esnaf Odasında Kuaförlere Eğitim

Esnaf Odasında Kuaförlere Eğitim

Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası öncülüğünde yapılan eğitimde, Gemlik’te bulunan kadın kuaförlerine Tesettür ve makyaj eğitimi verildi.
Uluslararası çok sayıda eğitim veren Gül Beşiroğlu eğitmenliğinde yapılan eğitime, Oda Yöneticisi Günay Torun ve Kuaför Komitesi Sorumlusu Türkan Demiralay öncülük etti. Oda Başkanı İsmail Beki de, eğitim salonunu ziyaret etti.
Tesettür, makyaj ve tesettürlü gelinlik modelleri alanında yapılan eğitimde, kayıtlı 100 kuaförün büyük bölümünün katılması da dikkat çekti. Üyelere ücretsiz verilen eğitimlerin devam edeceği de kaydedildi.
Başkan İsmail Beki; ”Kuaförlerimizden ve komitelerimizden talepler geldi. Tesettür üzerine talep olduğundan bu alanda eğitim almak istediklerini belirttiler. Bizler de talep doğrultusunda konunun uzmanı Gül Hanım’ı davet ettik. Odaları sadece aidat toplayan yerler olmaktan çıkararak, mesleğinde gelişme isteyen üyelerimize de katkı sağlayacak konuma getiriyoruz. Benzer konularda meslek eğitimlerimiz devam edecek. Gayret gösteren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yerli otomobilin markası belli oldu

Yerli otomobilin markası belli oldu

Yerli otomobilin markası belli oldu TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, marka beğeni endeksi yaptırdıklarını belirterek, “Yaptırdığımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir