Anasayfa / Gemlik Haber / Gemlikspor U19 Durdurulamıyor
Gemlikspor U19 Durdurulamıyor
Gemlikspor U19 Durdurulamıyor

Gemlikspor U19 Durdurulamıyor

Gemlikspor U19 Durdurulamıyor

Bu sezon U19 yaş grubu 1. Kümede mücadele edecek olan Gemlikspor U19 takımı, zorlu ekiplerle oynadığı hazırlık maçlarında dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz sezon Türkiye 2018 yılında Türkiye Şampiyonu olan ve geçen yıl da finallerde yer alan Hürriyet spor ile karşılaşan Gemlikspor, müsabakayı 5-3 kazandı.

İkinci müsabakasında Orhangazi Spor ile Orhangazispor Göl Tesislerinde oynanan müsabakayı Gemlik ekibi 3-0 kazandı. Erol Ayyıldız antrenörlüğünde sezona başlayan Gemlikspor U19 takımı, idman performansları ve oynadığı oyunla dikkatleri üzerinde topladı. Yaş olarak da, çoğunluğu 17-18 yaş arasında olan futbolculardan oluşan ekibin bazı oyuncuları da, A takımda forma giyme şansı bulacak.

Müsabakalarda skordan çok sezon ve sonrasında gelişimi değerlendirdiğini ifade eden antrenör Erol Ayyıldız, Gemlikspor’un hak ettiği noktada olması adına çaba sarf edeceklerini ifade etti.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi Marmarabirlik Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi 28 Ekim tarihinden başlattığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir