Anasayfa / Gemlik Haber / Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı

Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın imzası ile atanan Alihan Kuzu göreve başladı. Mevcutta Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan Kuzu göreve daire müdürü olarak devam edecek.

Kuzu’ya görev Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından bildirildi. Yeni müdür ile makamında bir araya gelen Başkan Sertaslan Alihan Kuzu’ya yeni görevinde başarılar diledi. Kuzu’ya önceki müdürler ile fikir alışverişi yapmasını tavsiye eden Sertaslan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Gemlik Belediyesi’nin önemli birimlerinden biri olduğunu hatırlatarak Gemlikliler ile içe olmasını, ihtiyaç ve taleplere hızlı ve verimli cevap vermesini istedi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Alihan Kuzu, Ziraat Mühendisi olarak 2011 yılında Gemlik Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Tohum Satışı ve Uygulamaları, Ürün Verimliliği gibi alanlarda çalışan Kuzu, evli ve bir çocuk babası. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki ayrıntılı çalışmaları gerekli alanlarda çözüm odaklı çalışmaları ile tanınan Kuzu, gerek belediye personeli gerekse hizmet verilen bölgelerde sevilen, çalışkan ve güler yüzlü kimliği ile tanınıyor. Kuzu’nun yeni görevinde ilçenin yeşil alanlarında, park, bahçe ve dinlenme alanlarında önemli çalışmalar yapması bekleniyor.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

  Borusan İlkokulunda Milli Kültür Sergisi

  Borusan İlkokulunda Milli Kültür Sergisi

  Borusan İlkokulunda Milli Kültür Sergisi Gemlik Borusan İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Gönül Toğuşlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir