Murat Ak'da Gemlikspor Dedi
Murat Ak'da Gemlikspor Dedi

Murat Ak’da Gemlikspor Dedi

Murat Ak’da Gemlikspor Dedi

Bursa Süper Amatör Kümede transfer sezonunun en dikkat çeken ekiplerinin başında gelen Gemlikspor, ortasaha bölgesinde bir isimle daha anlaştı.

Geçtiğimiz yıl Keles Gençlikspor ile play off oynayan ve sezonun öne çıkan isimlerinden olan Murat Ak, Gemlikspor Tesislerinde yapılan görüşmenin ardından Gemlikspor ile anlaşma sağladı. Ön Liberi ve ortasaha mevkilerinde görev yapan Ak, Emre Topçu ve Dinçer Sağdıç transferleri sonrasında Ortasaha mevkiinde görev alacak isimlerden oldu.

Gençler Ve Nokta Transfer

Önümüzdeki dönemde genç isimleri kadrosuna katacağını ifade eden Gemlikspor yönetimi, bundan sonraki adımlarında genç oyuncular ile 2 veya 3 nokta transfer ile transfer sezonunu kapatacaklarını ifade ettiler. Gemlik’ten isimlerin bazı mevkilerde dış transferlerle rekabet içine girmesini arzu ettiklerini ifade eden yönetim, Gemlik’te futbol seviyesinin daha yukarıya çıkmasını amaçladıklarını da dile getirdiler.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 18 Temmuz Cumartesi günü Bursa’ya ve Gemlik’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir