Anasayfa / Gemlik Haber / Gemlikli Anıl Kurtarılamadı

Gemlikli Anıl Kurtarılamadı

Gemlikli Anıl Kurtarılamadı

Misafir olarak gittiği Kütahya’ya çıkan kavga sonucunda tüfekle yaralanan Anıl Temel, kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay gününden bu yana yoğun bakım ünitesinde devam eden tedavisinden sonuç alınamazken, gencin ölümü sevenleri ve yakınlarını derinden üzdü.
10 GÜN TEDAVİ GÖRDÜ
Pirler Mahallesi Germiyan Sokağı’nda meydana gelen olayda. Sezai K. ile kendisine misafir olan arkadaşı Mustafa Ç., evin önünde gürültü yapan Anıl Temel (25), Yalçın Ş. (17) ve kardeşi Salih Ş. (16) ile tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Mustafa Ç. tabancayla havaya, Sezai K. av tüfeği ile gruba ateş ederek gençleri farklı yerlerinden yaralamıştı. Anıl Temel ise başına aldığı isabet sonrasında yoğun bakıma alınmıştı.
CENAZE UMURBEY’DE
Gemlik Suni İpek Fabrikasından Emekli Mustafa Temel’in Oğlu, Çarşı Esnaflarından Tavukçu Halil Temel İle Arzu Mete’nin Kardeşleri Anıl Temel’in cenazesinin ikindi namazına müteakip Umurbey Camiinden kaldırılacağı öğrenildi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi Gemlik Kumla mahallesinde  alkol satışı konusunda tartıştığı 23 yaşındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir