Anasayfa / Gemlik Haber / Bayram Polat Yeniden Meclise Aday
Bayram Polat Yeniden Meclise Aday

Bayram Polat Yeniden Meclise Aday

Bayram Polat Yeniden Meclise Aday

Ak Parti Gemlik Belediye Meclis Üyesi Bayram Polat, meclis üyesi adayı olmak için yeniden müracaat etti. Dosyasını ilçe başkanı Yaşar İslam’a teslim eden Polat’a Gemlik Muş ve Hınıslılar Derneği üyeleri de destek oldu.

2014 seçimlerinde Gemlik Belediye Meclisinde de meclis üyesi olarak görev alan Polat; ”Gemlik’in ve hemşerilerimizin sorunlarını ve eksiklerini gündeme getirmek adına görev almıştım. Geçtiğimiz yıllarda da bu görevi layıkıyla yerine getirdiğime inanıyorum. Dernek üyelerimiz ve vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler sonrasında, bu dönemde de Gemlik Belediye Meclisinde aday olmam yönünde karar aldık, bu kararımızı da ilçe yönetimimize ilettik. Yaklaşan 2019 seçimlerinin ilçemize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz. Büyüyen ve gelişen Türkiye adına önemli bir viraj olan yerel idareler seçimleri, inanıyoruz ki partimiz adına olumlu sonuçlanacaktır” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik’te Ramazan Etkinlikleri Dolu Dolu Geçiyor

Gemlik’te Ramazan Etkinlikleri Dolu Dolu Geçiyor

Gemlik’te Ramazan Etkinlikleri Dolu Dolu Geçiyor Gemlik Belediyesi ramazanda birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun pekişmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir