Hafriyatçılar Derneği Altyapısı Hazırlandı

Özdoğan dosyası yeniden açılıyor 

   Kumla’da  5 yıl önce denizde kaybolan Cenk Özdoğan dosyası yeniden açılıyor

Gizli tanık ifadeleri üzerine harekete geçen ağabey Emin Özdoğan dosyanın tekrar açılması için savcılığa müracaat etti

Gemlik’te 5 yıl önce yaşanan tekne kazasının ardındaki sır perdesi aralanıyor. Teknenin alabora olmasının ardından Cenk Özdoğan’dan bir daha haber alamayan ailesi 5 yıldır onun yolunu gözlüyor. 5 yıl sonra gizli bir tanığın iddiaları aileyi kahrederken savcılığı da harekete geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, 10 Ağustos 2013 Gemlik ilçesine bağlı Büyük Kumla İskelesi’nden 3 arkadaşıyla birlikte bindikleri fiber botun devrilmesi sonucu denizde kaybolan Cenk Özdoğan’ın cesedi 5 yıldır bulunamadı. İddiaya göre, Gemlikli erkek arkadaşı ve iki bayanla kayık sefası yapan Özdoğan, kötü hava koşulları nedeniyle teknenin su alması sonucu devrilen tekneden denize düşmüş, 3 kişinin kurtulmasına karşın kendisi karanlık sularda kaybolmuştu.

Oğullarının 5 yıldır bulunmasını bekleyen Özdoğan ailesi özel bir kanaldaki canlı yayına telefon ile katılan gizli tanığın iddialarının ardından kahroldu.  Gizli tanığın Cenk ve yanındaki kişilerin madde kullandığını yanındaki kişiler tarafından denize atılıp teknenin ters çevrilerek kaza süsü verildiğini iddia etmesi üzerine ağabeyi Emin Özdoğan, savcılığa giderek dosyanın yeniden açılması için müracaatta bulundu.

Ağabey Emin Özdoğan, “ Sabah saatlerinde savcılığa gittim dosya kapalıydı, dosyanın acilen açılması için yazı yazdım savcılıktan haber bekliyorum. Tekrar ifadeye çağıracaklar  şuurumu kaybetmiş durumdayım.  Sonuçta benim kardeşim canım ciğerim dosyanın açılması için müracaatta bulundum. Delil yetersizliği yüzünden dosya açılmamıştı. Canlı yayın görüntülerini götürdüm. Dosyanın gün içerisinde açılacağını söylediler. Teknenin tabanında yarık olduğu su aldığı için alabora olduğu söylenmişti. Buna katılmıyorum çünkü olaydan bir gün önce babamla birlikte tekneyi bakımdan birlikte almıştık. Teknenin hiçbir şeyi yoktu. Kardeşimin katil zanlıları biran önce bulunsun yakalansın” dedi.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir