23 Nisan Coşku ile kutlandı

   23 Nisan Coşku ile kutlandı

   23 Nisan Coşku ile kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Gemlik’te de coşku ile kutlandı. Çelenk sunma programının ardından kutlama programı Gemlik Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Programa Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Aziz Sevimli, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger, İlçe Emniyet Müdürü Albulkadir Yüce, CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, MHP İlçe başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, kurum ve daire müdürleri de katıldı.

Tribünler Doldu

23 Nisan programında tribünler hınca hınç doldu. Öğrenci velilerinin dışında vatandaşların da ilgi gösterdiği gözlenen törende gösteriler büyük ilgi ile izlenirken, programın sonunda 11 Eylül Okulu öğrencilerin Türk Bayrağı, Zeytin Dalı, Türkiye Haritası ve Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını oluşturması programın dikkat çeken yönü oldu.

Ulusal Değerlerimize İmza Atmak İstedik

Programın sonunda değerlendirme yapan 11 Eylül İlkokulu Müdürü Abdulillah Bilir; ”Türkiye Cumhuriyeti Haritası, Türk Bayrağı, Zeytin Dalı ile tüm ülkenin güzelliklerini sergilemek istedik. 500 e yakın öğrenci ile çok kısa zamanda gerçekleştirdik. Müdür Yardımcıları ve öğretmenlerimiz, okul aile birliği üyelerimiz büyük gayret gösterdi. Bugün birlikteliğe ihtiyacımız var, bu nedenle değerlerimizi tek karede topladık. Ulusal değerlerimize imza atmak istedik. Öğretmenlerimize, okul aile birliğimize ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza

Gemlik’te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza

Gemlik’te Yasaklara Uymayanlara 96 bin TL Ceza Koronavirüs Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında, Ramazan Bayramı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir