UYUŞTURUCU İMALAT VE TİCARETİNE DARBE
UYUŞTURUCU İMALAT VE TİCARETİNE DARBE

UYUŞTURUCU İMALAT VE TİCARETİNE DARBE

UYUŞTURUCU İMALAT VE TİCARETİNE DARBE

Bursa İl Jandarma KOM ekipleri tarafından, Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yapılan operasyonda, uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan, Gemlik’in Güvenli Mahallesinde bulunan bağ evine yapılan baskında, çok sayıda suç unsuru ele geçirildi. Bir zanlıya, uyuşturucu imalatı ve ticaretinin yanı sıra, Jandarma’ya silahla görevi yaptırmamak için direnme suçundan da işlem yapıldı.
ZANLI SİLAHINI TAM DOLDURUŞA GEÇİRDİ
Yapılan operasyon esnasında, zanlı H.K. (37) bağ evinin kapısının açılması sonrasında, ruhsatsız olduğu tespit edilen silahını tam dolduruşa geçirdi. Jandarma ekipleri tarafından müdahalede, silahını bırakmak zorunda kalan zanlı, etkisiz hale getirildi.
Jandarma ekipleri tarafından yapılan aramada 66.5 gram Metanfetamin Maddesi, 29 adet Extacy Uyuşturucu Hap, 13.5 gram esrar, 1 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet dijital terazi, 8 adet tabanca fişeği, 78 adet av tüfeği fişeği, suçtan elde edildiği düşünülen 23 bin 100 TL nakit para, 4 adet cep telefonu ve uyuşturucu kullanmada kullanılan malzemeler ele geçirildi.
Yapılan operasyon sonrasında gözaltına alınan zanlı, Gemlik Adliyesinde hakim karşısına çıkarıldı. Zanlı, uyuşturucu imalatı ve ticareti yapmak ve silahla görevi yaptırmamak için direnme suçlarından tutuklanarak Bursa Kapalı Cezaevine gönderildi.
Fotoğraf açıklaması yok.
(Son Güncelleme: 3 Şubat 2023)

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Gemlik Ticaret Borsası Mart ayı meclis toplantısı Meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir