Aktaş’tan GTSO'ya Ziyaret
Aktaş’tan GTSO'ya Ziyaret

Aktaş’tan GTSO’ya Ziyaret

Aktaş’tan GTSO’ya Ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
GTSO Başkanı Hasan Hamaloğlu, Meclis Başkanı Mehmet Anar, Yönetim Kurulu başkanvekilleri Alpaslan Eker ile Fatih Ayvaz ve Genel Sekreter Emre Gemicioğlu tarafından karşılanan Alinur Aktaş’a Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve Ak Parti ilçe başkanı Şamil Yiğit eşlik etti.
Gemlik Ticaret ve Sanayi odası başkanı Hasan Hamaloğlu, göreve geldikleri andan itibaren çok hızlı aksiyon alarak, yönetim ve meclis üyeleri ile birlikte çeşitli alanlarda çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “ancak gerek ilçemiz gerekse bölgemiz için önemli olan zeytinin başkentine yaraşır bir zeytin işleme merkezi konusunda mutabakata vardık.Bu konuda Büyükşehir Belediyesi olarak bizlere vermiş olduğunuz destek için teşekkür ediyoruz. Ticaret Borsamız ile fikir alışverişinde bulunarak birlikte hareket ediyoruz. En kısa sürede birlikte bir kooperatif kurarak çalışmalara başlayacağız” dedi.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta, “zeytin bu bölge için önemli. Sahip çıkmak ve gerekli değeri bulması için yerel yönetimler olarak üzerimize düşen ne varsa yapacağız” dedi.
Ziyarette yer alan Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve ilçe başkanı Şamil Yiğit’te çalışmalara destek sözü verdiler.
(Son Güncelleme: 27 Ocak 2023)

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TİCARET BORSASI MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Gemlik Ticaret Borsası Mart ayı meclis toplantısı Meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir