Ağdemir herkesi seçimlerde oyunu kullanmaya davet etti
Ağdemir herkesi seçimlerde oyunu kullanmaya davet etti

Ağdemir herkesi seçimlerde oyunu kullanmaya davet etti

Ağdemir herkesi seçimlerde oyunu kullanmaya davet etti

Gemlik Ticaret ve Sanayi odasının Cumartesi günü yapılacak olan organ seçimlerinde son günlere girilirken, oda başkanı Ağdemir, her üyeyi odaya sahip çıkamaya ve oyunu kullanmaya davet etti.
GTSO Başkanı Ağdemir, “125.yılını geride bırakan Gemlik Ticaret ve Sanayi odasının yerli otomobil fabrikasının da bu bölgeye kurulmasından dolayı daha da bir önemli rol oynadığını ifade ederek, Serbest Bölgesi ve limanları ile ülkemizin de önde gelen odaları arasındayız” dedi.
Ağdemir, “Son dönemde yaptığımız gerek üyelerimize ve gerekse Gemlik’i ilgilendiren konulardaki çalışmalarımızda çıtamız her geçen gün yükselmekte. Oda üyesi iş insanlarımız bir çok hizmeti online olarak alabilmekte, sağlanan kolaylıklarla zaman kaybı yaşamadan her türlü işlemleri kısa sürede halledilmekte” ifadelerini kullandı.
GTSO Başkanı Ağdemir, “yapılacak olan organ seçimlerimizde odamıza kayıtlı 1210 üyemiz 11 meslek gurubunda oy kullanacak. Geçen dönem 25 olan meclis üyesi sayımız 27’ye çıkmış durumda. Buda odamızın ve yönetimimiz daha çok kesime hitap etmesi noktasında önemli bir gelişmedir. Bizler oda yönetimi olarak her üyemiz ile alakalı çalışmalarımızı yasaların bize verdiği izinler doğrultusunda eksiksiz olarak yapmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar devam ettirdiğimiz çalışmalarımızın devamı için değerli iş insanı üyelerimizin desteğini bekliyoruz. Bu süreçte seçimlerde yarışan ve demokrasinin gereğini yerine getiren tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.
Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı '1897 GEMLİK TİCARET TICARET ve SANAYI SANAYT Ağdemir herkesi seçimlerde oyunu kullanmaya davet etti 1210 üye 11 grupta oy kullanacak...' görseli olabilir

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Uygun Koşullarda Diş Ve Ağız Tedavisi Alma İmkanı

Uygun Koşullarda Diş Ve Ağız Tedavisi Alma İmkanı

Uygun Koşullarda Diş Ve Ağız Tedavisi Alma İmkanı   İnsanların düzenli olarak ağız ve diş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.