Türk Metal Sendikasında Aydın Güven Tazeledi
Türk Metal Sendikasında Aydın Güven Tazeledi

Türk Metal Sendikasında Aydın Güven Tazeledi

Türk Metal Sendikasında Aydın Güven Tazeledi

Gemlik Türk Metal Sendikası Şubesinin 5. olağan kongresinde başkan Erdoğan Aydın güven tazeledi.
Sakallı Düğün salonunda yapılan ve çok sayıda sendika üyesi ve delegesinin katıldığı kongreye siyasi, parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de geniş katılım sağladı.
Türk Metal Sendikası Genel Başkan yardımcısı Uysal Altundağ ile üye işyerlerinin müdür ve insan kaynakları direktörlerinin de yer aldığı genel kurul Sendika şube başkanı Erdoğan Aydın’ın açılış ve selamlama konuşması ile başladı. Türk Metal Sendikası Genel Başkan yardımcısı Uysal Altundağ’ın genel konular hakkında yaptığı bilgilendirme ve divan kurulunun oluşturulmasının ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu.
Şube başkanı Aydın’ın hediye takdiminin ardından, CHP Bursa milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile bazı işyeri temsilcileri birer konuşma yaparak birlik mesajlarını ilettiler.
Genel kurulda yapılan oylama ile Erdoğan Aydın yeniden başkanlığa seçilirken, Aydın’ın yönetiminde Şube sekreteri Doğan Yıldıran, Şube mali sekreteri Ramazan Gedik, Teşkilatlandırma sekreteri Hakan Ergen, Eğitim sekreteri Ese Tezel seçilirken, yedeklerde de Onur Ak, Ahmet Yılmazer, Selçuk Demir, Erdem Tosun ve Serkan Ata yer aldılar.
Genel kurulda ayrıca, 3’er kişilik denetleme ve disiplin kurulları ile üst kurul delegeleri de seçildi.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gemlik Kültür Kolejine ziyarette …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.