HIRSIZLIK SUÇLARINDAN 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI
HIRSIZLIK SUÇLARINDAN 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI

HIRSIZLIK SUÇLARINDAN 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI

HIRSIZLIK SUÇLARINDAN 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Gemlik’te son bir hafta içinde yapılan çalışmalarda, hırsızlık suçlarından dolayı yakalanan 12 şüpheli adli mercilere teslim sevk edildi.
Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı izniyle, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan hırsızlık şüphesi ile düzenlenen baskında, Eşref Dinçer Mahallesinde bulunan bir evde, 160 gram Metanfetamin tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.
Son dönemde yapılan hırsızlıkların zanlıları, adliyeye teslim edilirken, çok sayıda televizyon, elektronik eşya, matkap, elektrikli testere, çeşitli şantiye malzemesi ile bakır kablolar yakalandı.
HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ ARAÇ İÇİN SEFERBERLİK
Bursa’nın Mudanya ilçesinde hırsızlık olayına karışan sahte plakalı otomobilin Gemlik sınırlarına girmesi emniyeti seferber etti. Araçtaki zanlılar takip edildiğini anlayınca, Gemlik’in Cihatlı Mahallesi yönüne kaçarken, otomobili zeytinlik araziye sürerek kaza yaptı, ardından da otomobili olay yerine bırakıp kaçtılar.
Otomobil içerisinde yapılan aramalarda, sahte plaka, çalıntı olduğu düşünülen televizyon, bilgisayar monitörü, çeşitli elektronik cihazlar ve yine çalıntı olduğu düşünülen ev eşyaları ele geçirildi.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Gübre Sanayi A.Ş.’den Kamuoyuna Duyuru

Gemlik Gübre Sanayi A.Ş.’den Kamuoyuna Duyuru Gemlik’te 1 işçinin hayatını kaybettiği, 3 işçinin de yaralandığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.