İyi Parti Bursaspor Ve Yüksel Utgin’i Unutmadı
İyi Parti Bursaspor Ve Yüksel Utgin’i Unutmadı

İyi Parti Bursaspor Ve Yüksel Utgin’i Unutmadı

İyi Parti Bursaspor Ve Yüksel Utgin’i Unutmadı

İyi Partili Akkuş’tan “Şampiyon Şehir Bursa” Anıtı Önergesi
İYİ Partili Meclis Üyesi Sedat Akkuş Gemlik’e “Şampiyon Şehir Bursa” anıtı yapılarak Bursaspor ve Bursasporlu Yüksel Ütgin’in adının yaşatılması için meclise önerge sundu.
Gemlik Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Birinci Oturumunda söz alan İYİ Parti Gurup sözcüsü Sedat Akkuş, konuşmasında Bursaspor’un 58’inci kuruluş yılını kutlarken bir de sözlü önerge verdi. Akkuş önergesinde, “Bölgenin en işlek karayolu olan İstanbul-Bursa karayolu üzerinden görülebilen Gemlik çıkışındaki üniversite ayrımında bulunan kavşağa “Şampiyon Şehir Bursa” anıtı yapılarak, geçmiş yıllarda bir deplasman dönüşü kaybettiğimiz Bursaspor taraftarı Gemlikli hemşehrimiz Yüksel Utgin’in isminin burada yaşatılmasını talep ediyoruz” dedi.
Gemlik Belediye Meclisi tarafından kabul edilen önerge, görüşülmek üzere Milli Eğitim, Kültür ve Spor Komisyonu’na havale edildi.
2018 yılında Bursaspor’un Göztepe ile karşılaştığı maçtan dönen Gemlikli Bursaspor taraftarı Yüksel Utgin bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Çare "Güçlendirilmiş Denetim Sistemidir"

Çare “Güçlendirilmiş Denetim Sistemidir”

Çare “Güçlendirilmiş Denetim Sistemidir” Sedat PEKER’İN kasetleri için yapılan yorumları dinlerken (1990)’lı yıllarda, Alaattin ÇAKICI …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir