''TÜRK KADINI, TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR''
''TÜRK KADINI, TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR''

”TÜRK KADINI, TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR”

”TÜRK KADINI, TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İlçe Kadın Kolları Başkanları, Bursa Kadın Kolları İl Başkanlığı görevine atanan Filiz DAĞHAN DUZCU’ye yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen toplantıda Kadın Kolları İl Başkanı Filiz DAĞHAN DUZCU, ”Davamız zorlu ve çetindir, bu yolda kadınlarımızın görevi herkesten daha fazladır. Tarihimiz boyunca Türk Kadını fedakarlığı ve mücadeleci ruhu ile Türk neslinin devamında vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Fatihler,Yavuzlar, Alparslanlar, Mustafa Kemaller yetiştiren ve daha nicelerine analık edecek güç ve kuvvettedir. Allah’ın izni ile birlik ve beraberliğimizle Bursamız ve Davamız için azimle yürüyeceğimiz bu yolda başarıda bizimle olacaktır. Her birimizin ülkümüz uğruna canla başla mücadele ettiğinden şüphem yoktur. ”Türk Kadını, Türk Milliyetçisidir” düşüncesiyle çıktığımız bu yolda gösterdiğiniz azim ve kararlılık için sizlere davam ve partim adına çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Ziyarete Gemlik MHP kadın kolları başkanı Vildan Bİlici ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
Bilici, “Filiz Hanım’a yeni görevinde başarılar diliyor, bu kutlu davaya hizmet için her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.
(Son Güncelleme: 30 Mayıs 2021)

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi Gemlik Belediyesi ilçenin beş farklı noktasında kurduğu halk büfelerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir