Gemlik'te yaşlı kadının ölümü cinayet çıktı
Gemlik'te yaşlı kadının ölümü cinayet çıktı

Gemlik’te yaşlı kadının ölümü cinayet çıktı

Gemlik’te yaşlı kadının ölümü cinayet çıktı

Gemlik’e bağlı Küçük Kumla Mahallesinde aile içi kavga olayı ihbarı yapılan adreste  ölü olarak bulunan yaşlı kadının aile içi cinayete kurban gittiği öğrenildi.

Gemlik Küçük Kumla Mahallesi Gedikbahçesi sokakta aile içi kavga ihbarı yapılan olaya giden polis ve 112 ekipleri evde yatakta yatan Saniye Kaçar’ın (66) öldüğünü tespit etti. Polis olay yerinde evde ölü olarak bulunan ablası için kendisini duvarlara vurup duruyordu psikolojik olarak sıkıntıları vardı diyen ağabey E.Ç (69) ve G.Ç.(55) yi şüpheler üzerine çapraz soruşturmaya aldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekipleri şüpheli karı kocanın ifadeleri doğrultusunda korkunç cinayeti ortaya çıkardı.

Yaklaşık 7 aydır Küçük Kumla mahallesinde oturduklarını ve zaman zaman aile içinde tartışmalar olduğunu ifade eden zanlılar yaşlı kadının darp edilerek öldürülmesi olayı ile alakalı olarak birbirlerini suçladılar.

Savcılık incelemesinin ardından Gemlik Devlet Hastanesi morguna kaldırılan yaşlı kadının cenazesi yapılan otopsinin ardından kesin ölüm nedeninin tespiti için Bursa adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Gözaltına alınan cinayet zanlısı karı kocanın Gemlik İlçe emniyet müdürlüğü Asayiş bürosundaki sorgulaması sürdürülüyor.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

GEMLİK’TE NARKOTİK OPERASYONU

GEMLİK’TE NARKOTİK OPERASYONU

GEMLİK’TE NARKOTİK OPERASYONU Gemlik Osmaniye Mahallesinde yapılan uyuşturucu operasyonunda, daha önce de uyuşturucu satıcılığından cezalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir