Karacaali’ye belediye dokunuşu
Karacaali’ye belediye dokunuşu

Karacaali’ye belediye dokunuşu

Karacaali’ye belediye dokunuşu

Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha önce köy statüsünde olan Karacaali mahallesinde üst yapı çalışmalarına devam ediyor.

Daha önce Karacaali mahallesinde asfalt, parke taş, basketbol sahası ve balıkçılara alan gibi birçok çalışmayı gerçekleştiren ekipler, 15 araçlık otopark çalışmasını bitirirken, mahallenin girişlerinden biri olan sokağa yaklaşık 1500 metrekare kilitli parke taşı döşeyerek Gemlik’e yakışır hale getiriyor.

Karacaali köyü muhtarı Göksal Noca ise Gemlik Belediyesine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Gemlik Belediyesi ekiplerinin Karacaali’de yürüttüğü yoğun çalışmalar hakkında konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Karacaali bizim denize açılan kapılarımızdan biri, göreve geldiğimizden bu yana Gemlik’teki 35 mahallemize mesafe tanımaksızın hizmet götürmeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerimiz 2021 yılında da aralıksız devam edecek. Karacaali mahallemizde 2020 yılında basketbol sahası, asfalt çalışması, kilitli parke taş çalışması ve balıkçılarımızın ağlarını koymak için kullandığı depo yaptık ve zeytin zamanı sıkıntı yaşanmaması için arazi yollarını düzelttik. Şimdi ise mahallemizin girişlerinden biri olan bu sokağı kilitli parke taşıyla yeniliyoruz. Karacaalilere hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

ŞEHİTLERİMİZE...

ŞEHİTLERİMİZE…

ŞEHİTLERİMİZE…   Üzülerek söylüyorum ki maalesef ülkemizde bazı acılar kronik hâle geldi. Tıpkı bir türlü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir