Geleneksel Mahalle İftarı Devam Ediyor

Geleneksel Mahalle İftarı Devam Ediyor

Geleneksel Mahalle İftarı Devam Ediyor

Gemlik’te Top Sahası Gençliği olarak bilinen Orhangazi caddesi gençliği her yıl düzenledikleri iftar organizasyonunu bu yılda gerçekleştirdiler.
Her yıl daha da artan bir kalabalığa iftar organizasyonu yapan mahalleli gençler, mahalle ve sokak kültürünün yanı sıra aynı masada birlikte iftar yapmanın huzur ve mutluluğuna işaret ettiler.
İftar organizasyonunu geleneksel hale getiren mahalleli gençler, “Biz Orhangazi Caddesi gençliği olarak her yıl Ramazan ayında mahalle halkına bu iftarımızı geleneksel olarak düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz . Davetimize icap eden bizimle birlilkte ekmeğimizi paylaşan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz” dediler.
İftar organizasyonuna MHP ilçe başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, Ülkü Ocakları başkanı İsmail Baydar, MHP Bursa milletvekili adayı Muhammed Tekin, Dr.Ziya Kaya Mahallesi Muhtarı ve aynı zamanda Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği başkanı Enver Çelik ile çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

 

 (Son Güncelleme: 4 Haziran 2018)

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi Gemlik Belediyesi ilçenin beş farklı noktasında kurduğu halk büfelerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir