Manzara keyfi pahalıya patladı
Manzara keyfi pahalıya patladı

Manzara keyfi pahalıya patladı

Manzara keyfi pahalıya patladı

Gemlik’te önceki gün akşam saatlerinde meydana gelen kazada; istinat duvarından düşen araç askıda kalırken, facianın eşiğinden dönüldü.

Olay saat 19.00 sularında Cumhuriyet Mahallesi Timur Sokak’ta meydana geldi. Eski kalafat bölgesindeki seyir terasından Gemlik Körfezi’nde güneşin batışını seyretmek isteyen genç çift, 16 MDE… plakalı araçlarını eğimli sokakta park ettiler. El freni çekilmeyen park halindeki boş araç, hareket ederek kaymaya başladı. Araç önce bir evin bahçe duvarına çarparak yön değiştirdi, ardından da yaklaşık 4 metrelik yükseklikteki istinat duvarından sahile inen patika yola burun üstü düşerek askıda kaldı.

Aracın bu vaziyette asılı kalması ve harekete devam etmeyerek sahilde ki kafeteryanın üstüne düşmemesi, olası bir facianın yaşanmasını engelledi. Olay yerine gelen araç sahipleri, burada ki manzarayı görünce ise şok geçirdiler. Polis ise olay yerinde önlem alıp, toplanan meraklı kalabalığı dağıttı. İstinat duvarından düşen araç, gece geç saatlerde vinç marifetiyle kurtarılarak olay mahallinden kaldırıldı. Araçta maddi hasar meydana gelirken, düşmenin etkisi ile hava yastıklarının açıldığı gözlemlendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlikte Bir İlk Oldu

Gemlikte Bir İlk Oldu

Gemlikte Bir İlk Oldu Gemlik’te ilk olarak bir büyükbaş işletmesi  ‘Ari İşletme’ sertifikası aldı. Gemlik …