Yıldız; Bugünkü  Kadar Haklarımızdan Mahrum Kalmadık
Yıldız; Bugünkü  Kadar Haklarımızdan Mahrum Kalmadık

Yıldız; Bugünkü  Kadar Haklarımızdan Mahrum Kalmadık

Yıldız; Bugünkü  Kadar Haklarımızdan Mahrum Kalmadık

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı ‘Dünya İnsan Hakları Günü’ münasebetiyle basın açıklaması düzenledi. Açıklamayı düzenleyen ilçe başkanı Ahmet Vakkas Yıldız şunları söyledi.

‘Dünya İnsan Hakları Günü adı altında yapılan kutlama ve etkinliklerin gerçek hayatta hiçbir karşılığı olmadığını ve bir anlam ifade etmediğini özellikle belirtmek isterim. Yeryüzünde yaşanan zulümlerin, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin, akıtılan kan ve gözyaşının sadece bu güne özel anmakla, dile getirmekle önüne geçilemeyeceğini elbette biliyoruz. Yaşanan acı gerçeklerin özellikle İslam dünyasında olması elbette ki bizleri üzüyor; ama Milli Görüş olarak bizim amacımız sadece İslam dünyasını değil tüm insanlığı kurtarmaktır. Bu sebeple, Yeni Bir Dünya’nın kurulmasını sağlamak Milli Görüş’ün olmazsa olmazıdır.’ Şeklinde konuşan Yıldız sözlerini şöyle sürdürdü.

‘Gerçek manada insan haklarını savunmak ve kutlamak isteyenler 1400 yıl öncesine dönmelidir. Yüce Allah’ımızın sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav)’e indirmiş olduğu kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de her şey açık açık yazılıdır. İnsanlığa düşen ise peygamber efendimizin insanlara yaptığı tebliği hayata geçirmeleridir.’ diyerek sözlerini noktaladı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bursa'da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bursa Ticaret ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir