GTSO’nın Berlin-Prag gezisi başladı
GTSO’nın Berlin-Prag gezisi başladı

GTSO’nın Berlin-Prag gezisi başladı

GTSO’nın Berlin-Prag gezisi başladı

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Berlin-Prag ticari gezisi başladı. Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleri ile Ak Parti  Bursa Milletvekili Zafer Işık ile CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ile Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertas lan’ın da katıldığı gezi dün başladı. GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, uzun yıllardır gerçekleşemeyen gezinin üyelerin yeni pazarlar araması, ilçemizin ekonomik potansiyelinin tanıtımı, ihracatın geliştirilmesi ve ticari ilişkilerin geliştirilme sine  yönelik bir program olduğunu vurgulayarak, katılımcılara teşekkür etti.

Milletvekili ve Belediye Başkanının da katıldığı gezi Prağ’dan başlayacak. Buradaki Türk işadamları ile kentin tarihi ve kültürel yerlerinin gezilmesinden sonra Almanya’nın önemli şehirlerinden Berlin’e geçilerek burada da Türk ve Alman işadamlarıyla biraraya gelinecek, daha sonra kent gezilecek. Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası heyeti hafta sonunda ilçemize dönecek.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir