Gemlik İşkur İnsan Kaynakları Yöneticilerini Ağırladı (3)
Gemlik İşkur İnsan Kaynakları Yöneticilerini Ağırladı (3)

Gemlik İşkur İnsan Kaynakları Yöneticilerini Ağırladı

Gemlik İşkur İnsan Kaynakları Yöneticilerini Ağırladı

Gemlik, Orhangazi ve İznik’te faaliyette bulunan 50+  işçi çalıştıran firmaların İnsan Kaynakları Yöneticileri Gemlik İŞKUR’da toplandı.

2019 yılında devlet tarafından sunulan teşviklerin detaylarının paylaşıldığı toplantıda iş piyasasında karşılaşan sorunlarla alakalı fikir alışverişinde bulunuldu. İki ayrı oturumda yapılan toplantıda Gemlik Hizmet Merkezi Müdürü Ünver, ilk olarak İnsan Kaynakları Yöneticileriyle böyle bir toplantı düzenlemekle iş piyasasındaki aksaklıkların çözülmesinin amaçlandığını söyledi. Düzenlenen toplantıların belli aralıklarla devam edeceğini belirten Ünver, diyalog yoluyla iş yaşamında yaşanan sorunların en aza indirilebileceğine dikkat çekti.

İş ve Meslek Danışmanlarınca katılımcılara İŞKUR teşvikleri ve İŞKUR’un işverenlere yönelik sunduğu programlarla alakalı bilgiler verildi. Son olarak katılımcıların İŞKUR’la alakalı beklentilerinin alındığı toplantı ileri ki tarihlerde tekrar düzenlenecek.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir