Yakup Kurt, Gemlikspor ile Anlaştı
Yakup Kurt, Gemlikspor ile Anlaştı

Yakup Kurt, Gemlikspor ile Anlaştı

Yakup Kurt, Gemlikspor ile Anlaştı

Bu yıl Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Gemlikspor, Kanat bölgesine önemli bir transfer daha yaptı. Yaptığı transferlerle Bursa futbolunda dikkatleri üzerine çeken Gemlik ekibi, Yakup Kurt’u renklerine bağladı.

Bursa’nın En İyi Kanat Forvetlerinden

Geçtiğimiz yıl Kafkasspor’da forma giyen kanat forvet Yakup Kurt, daha önce Merinos Spor ve Keles Gençlikspor’da da forma giydi. Kanat bindirmeleri dışında gole yakın olarak da Bursa’da öne çıkan isimlerden olan Yakup Kurt, Gemlikspor formasını da giydi. 1994 doğumlu oyuncu, çok yönlü oyun stili ve hızıyla dikkat çekiyor.

Gemlikspor transfer komitesi ve teknik ekibinin onayı sonrasında transferi tamamlanan oyuncu ile Gemlikspor tesislerinde görüşme yapılırken, belli noktalara da takviye yapılacağı dile getirildi. Genç oyunculardan da beklentilerinin yüksek olduğunu ifade eden Gemlikspor yönetimi, Gemlikspor teknik ekibinin altyapıları da yakından takip edeceğini dile getirdi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla’da yeşil alanlar bakıma alındı

Kumla’da yeşil alanlar bakıma alındı

Kumla’da yeşil alanlar bakıma alındı Gemlik Belediyesi ekipleri Kumla’da yeni sezona hazırlık çalışmalarına devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir