Çotanakspor İddialı

Çotanakspor İddialı

Çotanakspor İddialı

Gemlik’i bu yıl 1. Amatör Kümede temsil edecek olan Çotanakspor, kura çekimi sonrasında iddialı bir kadro oluşturdu. Üst sıralara oynayacağı kura çeken Çotanaklar, genç kadrosuna takviyeler yaparak, ligden çıkmaya oynamayı hedefliyor.

Telat Tepe’nin başkanlığını yaptığı Gemlik Çotanakspor da, antrenörlük görevini Bahadır Yurtçu üstlenirken, kulübün sportif direktörlüğüne de sezon boyunca Gemlik Belediyespor altyapı antrenörü Cem Uçar getirildi.

Bursa 1. Amatör Ligi 4. Grupta mücadele edecek olan Çotanakspor; Soğukkuyuspor, Barbarosspor, Çağlayanspor, Güneşspor, Çalıspor, Mudanyaspor, Odunlukspor, Hüd. Dikkaldırımspor ile ligde karşılaşacak.

Takım ile alakalı değerlendirme yapan Çotanakspor Başkanı Telat Tepe; ”Geçmişten bugüne Gemlik sporuna ve Bursa futboluna önemli katkılar sağladık. Namağlup olarak sezon boyunca sadece 1 gol yiyerek Süper Amatör Kümeye yükselme başarısını göstermiştik. Güzel bir jenerasyon yakaladık. Genç bir ekibimiz var. Takviyelerle, grupta sürpriz yaparak bir anda iddialı konuma gelebiliriz” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir