Topçu; ''Demirtaş'a destek verenlerle yan yana olamayız''

Topçu; ”Demirtaş’a destek verenlerle yan yana olamayız”

Topçu; ”Demirtaş’a destek verenlerle yan yana olamayız”

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Aday Adayı Tevfik Topçu, MHP Gemlik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaretinde kendisine MHP MDK Üyesi Muhammet Tekin ve MHP Bursa Milletvekili Aday Adayı Gülten Ayhan’da eşlik etti.

İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baydar ve partililer tarafından karşılanan Topçu, Genel Siyaset ile alakalı bilgilendirme yaptı.

Topçu; ”Bugün, milletimiz ve geleceğimiz adına genel seçim için ittifak yaptık. Bizi ağır dille eleştirenlerin, bugünkü hali ortadadır. Bize Ak Parti ile hareket ediyor deyip geçmişi ananlar, ‘Madımak Katili’ dediği isimlerle, yan yana gelmekten rahatsız olmuyor. İttifak, sürekli Selahattin Demirtaş’ın serbest kalması üzerinden çalışma yapıyor, onunla görüşmek için sıraya giriyorlar. Bizim, teröre destek verenlerle ‘terörist’ diyemeyenlerle yan yana durmamız söz konusu değildir” dedi.

Azınlıklar Raporunu Yazav Ve Yırtan Bir Arada

Geçmiş yıllarda çok eleştirilen Azınlıklar Raporu konusuna da değinen Topçu; ”Döneminde milletimizin içini kanatan Azınlıklar Raporunu yazan isimle, bunu yırtan isimin aynı tarafta olması mantıklı mıdır? Milliyetçilere yönelik söylem yaparken, bunu neden göz ardı ediyorlar?” şeklinde konuştu.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir