Anasayfa / Gemlik Haber / Muhtarlar, ”Gemlik’ten Vekil İstiyoruz”

Muhtarlar, ”Gemlik’ten Vekil İstiyoruz”

Muhtarlar, ”Gemlik’ten Vekil İstiyoruz”

Gemlik’te bulunan mahalle ve köy muhtarları, Ak Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Zafer Işık’ın düzenlediği kahvaltıya katıldılar. Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği ve Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik’ten bir milletvekili çıkması konusunda ortak açıklama yaparken, Zafer Işık’ı da desteklediklerinin altını çizdiler.

Çiftlik Kasap Izgara Salonunda düzenlenen kahvaltı programına Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Çelik, Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi Başkanı Necmettin Şanlı, mahalle ve köy muhtarlarının yanı sıra basın mensupları da katıldı.

Işık; Kazanan Gemlik Olacaktır

Kahvaltı sonrasında ilk sözü alan Ak Parti Aday Adayı Zafer Işık, ”Türkiye bu seçimlerde bölgelerden seçilecek vekillerle temsil edilecek. 1 Kasım seçimlerini referans alırsak Ak Parti 13 milletvekili çıkarıyor. Gemlik’te Ak Parti’nin çok adayı çıkaracağı 2. Bölgede yer alıyoruz. Gemlik’te burada farkını gösterecektir. Ak Parti’den farklı aday adayı arkadaşlarımız var. Onların da görüşü Gemlik’ten milletvekili çıkması yönünde.

Gemlik Altan Bey’den bu yana milletvekili çıkaramıyor. Gemlik’te son dönemde gördüğümüz kadarıyla vekil çıkarılması için ısrar var. Gemlik’ten vekil çıkması durumunda da kazanan Gemlik olacaktır” dedi.

Enver Çelik; Zafer Başkan’ın Adaylığına Sevindik

Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Çelik; ”Zafer Başkanın aday olması bizleri de memnun etti. Uzun süredir bakanlarımız dahil herkese Gemlik’in milletvekili olması gerektiğini vurgulamıştık. Seçmenlerimiz de Gemlik’ten milletvekili çıkmasını arzu ediyor. Zafer Bey’in Ankara’da olmasının Gemlik adına da faydalı olacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Şanlı; Cumhurbaşkanımızın Davetinde Dilekçe İle Belirtmiştim

Ardından söz alan Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şube Başkanı Necmettin Şanlı ise; ”Uzun yıllardan beri dile getiriyoruz. Cumhurbaşkanımızın davetinde de dilekçe ile Cumhurbaşkanımıza Gemlik’ten Milletvekili çıkması gerekliliğini iletmiştik. Gemlik’ten aday çıkması tüm Gemlik’in olduğu gibi bizler içinde önemli bir konudur” ifadelerini kullandı.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

İnegöllüler Erkan Şen ile devam ediyor

İnegöllüler Erkan Şen ile devam ediyor Gemlik İnegöllüler Derneği 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Gemlik İnegöllüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir