Öğretmen taciz iddiasıyla tutuklandı

Öğretmen taciz iddiasıyla tutuklandı

  Gemlik’te Öğretmen taciz iddiasıyla tutuklandı

Gemlik Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Ali Kütük Ortaokulunda görevli öğretmen A.A.K.’nin, öğrencisini taciz ettiği iddia edildi. Ortaya çıkan olay sonrası aile şikâyetçi olurken öğretmen A.K. gözaltına alındı. Olayın duyulmasının ardından 1 velinin daha emniyete giderek öğretmen hakkında suç duyurusunda bulunmduğu öne sürüldü.

İlk sorgusu Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan matematik öğretmeni A.K. Gemlik Adliyesinde hakim karşısına çıkarıldı. Mahkeme öğretmenin tutuklu olarak yargılanmasına karar verdi.

Ali Kütük Okulu’nun İlk Olayı Değil

Aynı okulda yönetim zaafiyetine bağlı olarak yaşanan olaylara bir yenisi daha eklendi.

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda da öğrenciler arasında tecavüz vakasıyla gündeme gelen ortaokul farklı dönemlerde de dayak gibi iddialarla mahkemelik olmuştu. Yaşanan son olay sonrasında mağdur öğrencinin ailesinin okul idaresinden de şikayetçi olacağı öğrenilirken, olayın önceki yıllarda mağdur olan tarafları ne kadar şikayetçi olunursa olunsun bir işlem yapılmadığını öne sürmüşlerdi. Ali Kütük Ortaokulunda tüm yaşanan bu olumsuzluklara rağmen olayda velilerin hedefinde olan okul müdürü ve yardımcıları hala görevinin başında bulunuyor. Söz konusu idarecileri kimin yada kimlerin koruduğu kamu oyunca merak ediliyor.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ Gemlik’te tarihi çınar sabah saatlerinde etkili olan rüzgar ve fırtına dolayısıyla devrildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir