Anasayfa / Gemlik Haber / Hisarcıklıoğlu’ndan GTSO’ya ziyaret
Hisarcıklıoğlu'ndan GTSO'ya ziyaret

Hisarcıklıoğlu’ndan GTSO’ya ziyaret

Hisarcıklıoğlu’ndan GTSO’ya ziyaret

Gemlik’te laboratuar açılışı yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. TOBB Başkanını, GTSO Başkanı Kemal Akıt ve GTSO Meclis Başkanı Paşa Ağdemir ile diğer yönetciler ile meclis üyeleri karşıladı.

Ziyarette konuşan Hisarcıklıoğlu; ”Kemal Akıt, odalarımız için sembol isimlerden biridir. Kendisi uzun dönem görev yapmanın yanı sıra, dolu dolu görev yapmış hizmet adamı ve örnek insandır. Bizler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Yerini bırakacağı isimle de uyum içinde çalışacağız. Onun referansı, bizler için önemlidir. GTSO, Türkiye’nin önde gelen odalarından birisidir. İlçe Odalarına da Gemlik’i örnek gösteriyoruz” dedi.

GTSO Başkanı Kemal Akıt ise, başarının ekip işi olduğunu vurgulayarak; ”Bugüne kadar güzel ekiplerle çalıştım. Başarıyı bir yandan ekip, bir yandan da sizlerle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kurumları ile olan uyumumuz sağladı. Akredite oda olduk. Bizler de, Rıfat Bey’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

   Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu

Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu

   Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu Gemlik AK Parti de görev yapan, teşkilatın 5.dönem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir