“ŞEHRİN IŞIKLARI”NA REKOR KATILIM

“ŞEHRİN IŞIKLARI”NA REKOR KATILIM

UEDAŞ geleneksel “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu. Bu yıl 5’ncisi düzenlenen ve rekor katılımın olduğu yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. – UEDAŞ tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıların yarıştığı ve bu yıl 5’ncisi düzenlenen “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmanın sonuçlarını açıklandı. Ödüller UEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık tarafından verildi.

REKOR KATILIM

UEDAŞ tarafından ulusal çapta düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışması için 17 Temmuz- 1 Eylül tarihleri arasında 3 bin 821 başvuru geldi.  Fotoğraf sanatına ilgi duyan herkesin katılımına açık olan yarışma her yıl giderek artan bir ilgi görüyor.

Bu yıl 5’ncisi gerçekleştirilen ve 3 bin 821 fotoğraf ile rekor katılıma sahne olan yarışmanın kazananları belli oldu. “Gece ve Işık” temalı yarışmada Ahmet Remzi Tülüce birinci olarak Limak Yalova Termal Otel’de tatil ödülü kazandı. Yarışmanın ikincisi Adem Türkel fotoğraf makinesi, yarışmanın üçüncüsü Ahmet Turan Kural ise akıllı telefon ödülünün sahibi oldu.

“Gece ve Işık” temalı yarışma hakkında değerlendirmelerde bulunan UEDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade etti ve dereceye giren yarışmacıları tebrik ederek ödüllerini takdim etti.

SERGİ GELİRİ KİMSESİZ ÇOCUKLARA BAĞIŞLANIYOR

Şehrin Işıkları yarışmasında jüri tarafından belirlenen ilk 50 fotoğraf yıl boyunca onlarca sergide boy gösterecek. Sergilerin tamamlanmasının ardından fotoğrafların satışından elde edilecek gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor Gemlik Belediyesi’nin yetkisine geçen sahillerde çalışmalar başladı. Mudanya ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir