MUHTARLIKLAR VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETE GİRDİ

Gemlik Belediyesi Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü birimi hizmete girdi. Gemlik Belediyesi Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak İbrahim Gör atandı. Yeni görevine hafta başında başlayan İbrahim Gör, “Bugünün gelişen belediyecilik anlayışının bir uzantısı olarak Gemlik Belediyesi de halkla ilişkiler çalışmalarını Halkla İlişkiler ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde sürdürmektedir. Halkla İlişkiler ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz belediyemizin hizmet alanı kapsamında bulunan mahallelerde, belde sakinlerinin belediye hizmetleri ile ilgili görüş ve düşüncelerini, istek ve şikâyetlerini cevaplamaktadır. Ayrıca kişilerin niteliğine uygun dilekçe ve başvuruları değerlendiren, ilgili birimlere yönlendiren bir müdürlüktür. Tekrar başvuru sahiplerine ileten, müdürlükler arası koordinasyonu sağlayan, Demokratik ve şeffaf yönetimin gereği olan, eşitlik, tarafsızlık ve açıklık ilkesi çerçevesinde tüm bu görevlerin kanun ve mevzuata uygun olarak yapılması sağlanmaktadır” dedi.

Gemlik Belediyesi Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Gör, “ Müdürlüğümüz görev ve yetkileri kapsamında ayrıca, İlçemiz dâhilinde bulunan vatandaşlarımızın belediye ile sıcak bir temas kurmasını sağlamak üzere bilgi teknolojilerinin imkânlarıyla her türlü istek, şikâyet ve taleplerini değerlendiriyoruz. Tüm olanaklarımızı kullanarak cevaplandırıyoruz. Belediyemizce yapılan hizmetlerin devamlı ve tam olarak halka duyurulmasını, ilçe halkının yönetime katılımını, kurumun ilgili çevreleriyle olumlu ilişkiler kurmasını sağlamak, etkin ve verimli bir iletişim ortamı oluşturmak amaçlarımız arasındadır. Çalışmalarımızı toplum dinamiklerini harekete geçirmek üzerine planlıyoruz. Gemlik adına yaptıklarımızı Gemlik’i seven herkesle paylaşıyor, ilçemiz için atılan her adımı destekliyoruz. Güler yüzlü bir anlayışla, kapılarımızı hiçbir ayrım yapmadan her vatandaşımız için açık tutuyoruz. Halkla İlişkiler Müdürlüğü; 7 gün 24 saat hizmet vermek esasıyla çalışmalarını sürdürmekte, vatandaşların ihtiyaçlarını belediyeye kadar gelmelerine gerek kalmadan çözmeye çalışmaktadır. Sahip olduğumuz bilgi işlem altyapımızla, vatandaşlarımıza Resepsiyon, Call Center, Web Sayfası Vatandaş Başkan – Mobil Ekiplerimiz ve nihayetinde “Çek ilet vhatsap hattı ile Gemlik’i cepten yönet” ile ulaşıyor, yerinde, yüz yüze, interaktif bir platformda iletişim kuruyoruz” diye konuştu.

Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü kapsamında belediyenin basın yayın faaliyetleri de koordine edildi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da oturduğu evi ateşe verdi

Kumla’da oturduğu evi ateşe verdi

Kumla’da oturduğu evi ateşe verdi Gemlik Kumla mahallesinde bir kişi oturduğu daireyi ateşe verdi. Küçük …

1 yorum

  1. Avatar

    merhaba yeni göreviniz hayırlı olsun gemliğe istanbuldan yerleştim ve cok eksik ve geri planda gelişmekte çok küçük adımlar attan bir ilçe olarak gördüm eksikleri inşallah giderirsiniz.gemlik halkı ssıkışmış vaziyete aile ile gidilicek hiç biryer yok cocoklarımız kış aylarında evde hapis kapalı oyun sahaları olsa enerji atabilecekleri yaz aylarında dışarıda parkler bile özentisiz ve az iki salıncak bi kaydırak daha kapsamlı olabilirdi.ulaşım cok az şehir içinde dolmuş taksi olabilir .yeşil alan çok az ailenin rahat oturup nefes alacağı alan yok çöp konteynır eksikliği var ve modern kapalı pedalı olabilirdi şimdilik bukadar iyi çalışmalar ve başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir