Yavuz BBP’deki Görevlerinden İstifa Etti
Yavuz BBP’deki Görevlerinden İstifa Etti

Yavuz BBP’deki Görevlerinden İstifa Etti

Yavuz BBP’deki Görevlerinden İstifa Etti

Gemlik’te son yapılan seçimler BBP belediye başkan adayı olarak 3 bine yakın oy olan Hacı Ömer Yavuz partideki görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.
Yavuz açıklamasında, “Gençlik yıllarında Nizam-ı Alem Ocaklarında, daha sonra 2014 yılında aktif siyasete girdiğim, gerek ilçe başkanlığı, gerek belediye başkan adaylığı gerekse görev almadan sadece bir üye olarak gönül verdiğim Büyük Birlik Partisinden, Gemlik ilçe Teşkilatımızın fes edilmesi kararını doğru bulamadığım ve partimize benim üzerimden bir zarar gelmemesi adına tüm görevlerimden istifa ettiğimi bildirmek isterim.
Anlaşmazlıklar içerisine düştüğüm il yönetimimiz, partimiz dışından yapılan müdaheler ve kişisel görüşlerim, Muhsini duruş sergilemem sebebiyle bu kararı almak zorunda kaldığım için çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Genel başkanımız sn. Mustafa DESTİCİ ve genel merkez yöneticilerimiz, diğer ilçe teşkilatlarımızla ve Gemlik teşkilat yönetiminde görev alan arkadaşlarımla herhangi bir sıkıntım olmadı. Hepsine ayrı ayrı haklarımı helal eder, helallik isterim.
Gemlik’de siyasetin işleyiş tarzı çok farklı. Yaptığımız çalışmalarla bazı gurupların rant kapılarını kapattığımızı biliyorum. Ancak başka yönetimlerin de hiç bir işe yaramadığını şu anki yönetimle gördüğünüze de inanıyorum.
Doğrularımı ve halkımızın menfaatlerini her daim ön planda tuttum ve savundum. Savunmaya da devam edeceğim.
İstifamın siyaseti bırakacağım anlamına gelmediğini, aksine daha fazla elimiz güçlenerek, Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU’nun yolunda sağlam adımlarla yürüyeceğimiz anlamına geldiğini bildirmek isterim. Büyük Birlik Partisi gönlümüzdeki sevdamızdır. Söküp atmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.
Nasip olduğu taktirde önümüzdeki seçimlerde ve siyasi arenalarda rakiplerimizin uykularını kaçırmaya devam edeceğiz.
Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Beki Ekibiyle Yola Çıktı

Beki Ekibiyle Yola Çıktı

Beki Ekibiyle Yola Çıktı Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 17 Şubat tarihinde yapılacak olan kongre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir