Ücretsiz Anakucağı Kreşi Gün Sayıyor
Ücretsiz Anakucağı Kreşi Gün Sayıyor

Ücretsiz Anakucağı Kreşi Gün Sayıyor

Ücretsiz Anakucağı Kreşi Gün Sayıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçtiğimiz yıl eğitime başlattığı Ana Kucağı Eğitim Merkezlerine Gemlik  Ana Kucağı da eklendi. Ücretsiz olarak hizmet verecek olan kreş önümüzdeki günlerde hizmete girecek. Balıkpazarı Mahallesi Sahil boyunda Büyükşehir Belediyesine ait binada hizmet verecek kreş için kayıtlar devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gemlik Ana Kucağı ön kayıtları başladı.  48-68 ay arası (Ocak 2015-Şubat 2017) çocuklar  için 6 sabah-6 öğle sınıfı oluşturulacak.

Her gün sabah grubuna kahvaltı ve öğlen grubuna ikindi öğünü ücretsiz olarak verilecektir. Ön kayıtlar http://busmek.bursa.bel.tr/ adresinden Online Başvuru kısmından öğrencinin TC numarası ve telefon numarası bilgileri girilerek istediğiniz ana kucağı merkezini sabah veya öğle olmak üzere seçip ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan kayıtlar kesin kayıt değildir. Kesin kayıt için başvuru sırasına göre merkez tarafından sıranız gelirse dönüş yapılacaktır. İletişim:0224 716 30 73- 0224 716 36 67

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Yıldız; Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan

Yıldız; Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Ramazan Ayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir