Minik Ada yazdı, Belediye yaptı
Minik Ada yazdı, Belediye yaptı

Minik Ada yazdı, Belediye yaptı

Minik Ada yazdı, Belediye yaptı

Gemlik Borusan İlk ve Orta Okulu 4. sınıf öğrencisi Ecem Ada Türk Gemlik Belediyesine okulunun sorunlarıyla ilgili mektup yazdı. Okulundaki park alanının zemin kaplaması ve kapısıyla ilgili şikâyetlerini dile getiren Minik Ada’nın yazdığı sorunların çözülmesi için hemen harekete geçen ekipler, Borusan İlk ve Orta Okulunun parkındaki zemin kaplamayı yenilerken, oyun gruplarının ise tamir çalışmasını gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Alihan Kuzu, Minik Ada’nın mektubunun eline ulaşır ulaşmaz çalışmalara başladıklarını söyledi. Müdür Kuzu, Borusan İlk ve Orta Okulu parkında çocukların herhangi bir düşme sonucu yaralanmaması için kauçuk zeminle kaplandığını kaydederken bazı oyun gruplarının ise tamir edilerek tekrar kullanılabilir hale geldiğini belirtti.  Gemlik’teki park sayısını arttırmak istediklerini de kaydeden Kuzu, “Gemlik’teki çocuk parklarımızın tamir ve bakımını aralıksız sürdürürken, yeni parklarda kazandırmaya devam ediyoruz. Minik Ada kardeşime okulundaki sorunları bize aktardığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Borusan İlk ve Orta Okulu 4. Sınıf öğrencisi Ecem Ada Türk ise, okul başkanı olduğu dönemde vaatleri arasında bu parkında olduğunu bunun için Belediyeye mektup yazdığını belirtirken, bu parkın yapılmasından ise mutluluk duyduğunu ifade etti.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Mudanya Çevre Yolu Gün Sayıyor

Gemlik Mudanya Çevre Yolu Gün Sayıyor

Gemlik Mudanya Çevre Yolu Gün Sayıyor Gemlik’in Kurşunlu Mahallesi ile Mudanya yolunu birbirine bağlayacak olan …

1 yorum

  1. Merhaba

    lise caddesinde bulunan DR. SEYFİ ARIKAN arazisine çocuk parkı temeli atıldı fakat seçimlerden sonra devam edilmesi bu çocuklar nerede

    oyun oynayacaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir