Belediye Muhtarlarla bir araya geldi

Belediye Muhtarlarla bir araya geldi

Belediye Muhtarlarla bir araya geldi

Gemlik Belediyesi periyodik olarak devam ettirdiği muhtarlarla buluşmasına devam etti. Mahallelerin sorunlarının dinlenildiği ve sonraki toplantıya kadar alınan aşamaların konu edildiği toplantıya, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, belediye müdürleri, kurum müdürleri ve sorumluları katıldı.

Merkezi hükümeti ilgilendiren sorunları da dinlemek adına Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam da toplantıda yer alırken, ilk sözü de kendisi aldı. İslam; ”Muhtarlarımıza yaptığımız ziyaretlerde sorunlarını dile getirmişlerdi. Bu toplantı da çözüm ve öneri anlamında faydalı olacaktır” dedi.

Ardından söz alan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ”Muhtarlarımızla bir araya gelerek şehrimizin önceliklerini ve eksiklerini belirliyor, buna göre çözümler üretiyoruz” dedi.

Ulaşım yol ve çeşitli konulara değinen muhtarların önceliğinde ise Türk Telekom’un çalışmaları ve eksikleri yer aldı. Aksayan çalışmalar ile alakalı çözüm bulunması ve çözümün hızlandırılması kararlaştırıldı.

Belediye Muhtarlarla bir araya geldiHakkında Gündem Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı Gemlik’te sabah saatlerinde Armutlu Çevre Yolu mezarlık altında meydana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir