Basın Bayramına Ak Parti’den kutlama

Basın Bayramına Ak Parti’den kutlama

24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı, Gemlik Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından da kutlandı. Göçmen börekçisinde gemlik basınını bir araya getiren organizasyona Başkan Yardımcısı İsmail Topkaç ve İlçe Yöneticisi Cafer Çevik ev sahipliği yaptı.

Basın Bayramına Ak Parti’den kutlama

Zafer Işık’ın şehir dışında olmasından dolayı katılamadığı etkinlikte söz alan Topkaç, ‘’Basın, ülke adına hem birleştirici, hem de bilgilendirici güçtür. 15 Temmuz darbe girişiminde, basının önemini bir kez daha anlamış olduk. Eğer ülke medyası darbe girişimine tepki göstermeseydi ve ülkeye çağrı yapılmasında aracı olmasaydı, çok farklı sonuçlarla karşılaşabilirdik.

Sansürün kalkmasının yıl dönümünde, bizler de Gemlik basını ile bir araya gelerek yerel ve genel meseleleri konuşmak istedik’’ dedi.

Yemeğe Gemlik Gündem Gazetesi Sahibi Hurşit Topal, Gemlik Manşet Gazetesi sahibi Kazım Bulut ve diğer basın kuruluşlarının sahipleri ve temsilcileri katıldı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı

Gemlik’te Kazada ağır yaralanan genç kurtarılamadı Gemlik’te sabah saatlerinde Armutlu Çevre Yolu mezarlık altında meydana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir