İYİ PARTİ TAM SAHA ÇALIŞIYOR
İYİ PARTİ TAM SAHA ÇALIŞIYOR

İYİ PARTİ TAM SAHA ÇALIŞIYOR

İYİ PARTİ TAM SAHA ÇALIŞIYOR

İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı saha çalışmalarını vatandaşa temas ederek, aralıksız sürdürüyor. Planladıkları çalışmalar kapsamında İYİ Partililer Gemlik Salı Pazarındaydılar. Halk Pazarında gerçekleştirdikleri çalışmada teşkilatın ilçe başkanı, yöneticileri, kadın ve gençlik kolları temsilcileri de hazır bulundular.
Pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden İYİ Partililer her dokunduğu hemşerilerinden tabiri yerindeyse “bin ah” işittiler. Vatandaşların pahalılıktan yakınmaları, pazarcının hallerdeki fiyatların pahalı olmasından yakınmaları konuşmaların ortasına oturdu. Gerçekleştirdikleri çalışma ile alakalı olarak bir değerlendirmede bulunan partinin İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, “görüldüğü üzere vatandaşımız pahalılık, pazarcı maliyetlerin yüksekliğinden şikayetçi. Köylü pazarımızda köylümüzle de konuştuk, onlarda ilaç, gübre ve tohumun çok pahalı olduğundan yakınıyor. Böyle olunca Pazar fiyatı ucuzlayamıyor. Milleti beslemek demek vatandaşın karnını ekmekle doldurmak demek değildir. Vatandaşı et, süt ve sebze ile doyurmak, sağlıklı nesiller yetiştirmek demektir. Kötü yönetilen ekonomi ve tarım politikaları milletimizin geleceğine de kast etmektedir. İşte görüyoruz; vatandaşımız mutsuz, vatandaşımız huzursuz, vatandaşımız zor durumda. Biz İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı olarak sahayı boş bırakmıyor, her an vatandaşımızın yanında oluyor, dertlerini seslendiriyoruz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in selamını sürekli hemşerilerimize iletiyoruz. Halkımız değişim istediğini bize söylüyor. Ekonomik sorunlar ve çiftçimizin dertleri İYİ Parti politikaları ile çözülecektir,” dedi.
İYİ Partililerin çalışması halka broşür dağıtılması ile devam etti.
(Son Güncelleme: 1 Eylül 2022)

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi

Gemlik Belediyesi’nden simit fiyatına ramazan pidesi Gemlik Belediyesi ilçenin beş farklı noktasında kurduğu halk büfelerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir