Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır
Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır

Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır?

Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır?

Yatta evlenme teklifi etmek için öncelikle bir bütçe belirlemeli ve sonrasında İstanbul Boğazında hizmet veren yat kiralama şirketleriyle iletişim kurarak organizasyon paketinizi şekillendirmelisiniz. Sevgilinize yatta ikramsız sade bir boğaz turu eşliğinde evlenme teklifi edebileceğiniz gibi romantik bir şekilde süslenmiş masada kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken de evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde yapılan evlilik tekliflerine lazer gösterisini de dahil ederseniz sevgilinize söylemek istediğiniz aşk sözlerini boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazdırarak heyecan ve romantizmin zirvede olduğu bu anlara tüm İstanbul’u şahit tutabilir ve “Benimle Evlenir Misin” sorunuza alacağınız “EVET” cevabını tekrarlar halinde yüksek sesle duyabilirsiniz. Baştan sona kusursuz bir organizasyon planlayabilmeniz için hangi yat kiralama şirketinden destek alacağınız konusu oldukça önemli olduğundan İstanbul’da 20 yılı aşkın süredir profesyonel ekibiyle birlikte sürpriz evlilik teklifi organizasyonları düzenleyen Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketinden 12 ay süresince kesintisiz olarak destek alabileceğinizi bilmenizde fayda var.

Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır
Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır

BAŞ BAŞA YA DA DOSTLARINIZLA

Evlenme teklifi etmek için yatta sevgilinizle baş başa olabileceğiniz gibi arzu ederseniz bu unutulmaz anlara eşlik etmesini istediğiniz dostlarınızı da organizasyona davet edebilirsiniz. Yemekli turlarda kiralık yatların arka havuzundaki yemek masası mum ve kuru gül yapraklarıyla sadece ama romantik şekilde süslenecek ve garsonlar servis yapma haricinde arka kısma geçmeyerek huzur bir şekilde organizasyonu tamamlamanızı sağlayacaklardır. Sevgilinizle baş başa romantik dakikalar geçirip sevdiğiniz aşk şarkları fon çalarken dans edecek ve kendinizi hazır ettiğinizde diz çökerek yüzüğü parmağına takacaksınız. Organizasyon şirketi evlenme teklifi anına sadece lazer gösterisi dahil edilirse eşlik edecektir.

YENİ TREND LAZERLE EVLENME TEKLİFİ

Sevgilinize hava karardıktan sonra akşam saatlerinde evlilik teklifi etmek istiyorsanız bu sevgi dolu geceye mutlaka lazer gösterisini de dahil etmenizi tavsiye ederiz. Sevgilinizle arka havuzda baş başa olarak yiyeceğiniz akşam yemeğinden sonra sizleri fotoğraf çekme bahanesiyle kiralık yatın ön tarafına çağıracaklar ve birkaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakmanızı isteyerek lazer gösterisini başlatacaklar. Boğaz köprüsüne yansıtmaları için önceden kendilerine ilettiğiniz evlilik teklifi sözlerinin sonunda “Benimle Evlenir Misin” sorusu köprüde belirdiği anda diz çökecek ve yüzüğü sevgilinizin parmağına takacaksınız. Tabi ki bu duygusal anları baştan sona video ve fotoğraf kayıtları ile ücretsiz olarak ölümsüz kılacaklar.

3000 TL’DEN BAŞLAYAN ÜCRETLER

Boğaz Çocuğu filosundaki kiralık yatların saatlik kiralama ücretleri 1500 TL’den başladığından ve en az kiralama süresi 2 saat olduğundan kendilerine ödemeniz gereken en düşük ücret 3000 TL olacaktır. Kişi başı menü ücretleri de şu şekildedir: Kokteyl: 150 TL, kahvaltı: 200 TL, Yemek: 250 TL. Yerli alkollü içecekler menülere limitsiz olarak dahil edildiğinde ekstra olarak kişi başı 250 TL daha ödenmesi gerekiyor. Ekstra hizmet olarak lazer gösterisi: 750 TL, masa süsleme: 250 TL, kemancı: 1000 TL, fasıl ekibi 2000 TL, çiçek aranjman 350 TL’dir. Burada belirttiğimiz rakamlar haberimizin yayınladığı gün firmanın resmi web sitesi olan yatkiralama.com adresinden aldığımız rakamlar olup ilerleyen günlerde değişebilme ihtimali olduğundan anlık olarak güncel fiyatları öğrenmek için yatta evlenme teklifi sayfasını ziyaret etmenizde fayda var. Sitede saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve sunulan tüm ekstra hizmetlerin ücretleri net olarak belirtilmiştir. Fiyatlar sayfasından ücretleri liste halinde görebilir ya da kiralık yatların detay sayfalarındaki fiyat hesaplama aracından talep ettiğiniz hizmetleri işaretleyerek kendi yatta evlilik teklifi paketinizi de hızlıca hazırlayabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için atılması gereken ilk adım şirkete organizasyon için ödenecek toplam ücretin yarısının kaparo ödemesi olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesini almadan rezervasyon işlemini tamamlamadıklarını bilmeli ve elinizi çabuk tutarak hızlıca ödemeyi kendilerine ulaştırmalısınız aksi halde beğendiğiniz kiralık yatı bir başkası kendi adına rezerve etmiş olabilir. Ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü nakit olarak alacaklar, kredi kartı ile ödeme yapma imkanı şu anlık bulunmuyor. Şimdiden ömür boyu mutlu bir evlilik hayatı geçirmeniz dileklerimizle, bir yastıkta kocayın inşallah..

Hakkında Hurşit TOPAL

Ayrıca Kontrol Edin

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu

Aktaş Kültür Kolejine Ziyarette Bulundu Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş Gemlik Kültür Kolejine ziyarette …

1 yorum

  1. Yatta evlenme teklifi edilecek en iyi tekne kesinlikle boğaz çocuğu. Sitelerine giriş yapıp kendi organizasyon paketinizi hemen hazırlayabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.