Vergili cinayetinde bir kişi tutuklandı
Vergili cinayetinde bir kişi tutuklandı

Vergili  cinayetinde bir kişi tutuklandı

Vergili  cinayetinde bir kişi tutuklandı

Gemlik Büyük Kumla mahallesinde Özcan Vergili’nin öldürülmesi olayı ile alakalı olarak Orhangazi’de gözaltına alınan bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Büyük Kumla’da çay bahçesi olarak kullanılan bir işletmede sabah erken saatlerde çıkan tartışmada Özcan Vergili’yi (54) tabancayla vurarak öldürdüğü öne sürülen A.B., sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Zanlı A.B.’nin olayda hafif şekilde yaralandığı ve olay yerinde bulunanlar tarafından Orhangazi’ye götürüldüğü, burada araç değişimi sırasında kaldırımla görülen kanların zanlıya ulaşımı kolaylaştırdığı öğrenildi.

Bilindiği üzere olay  önceki gün sabaha karşı Büyük  Kumla Mahallesi’nde meydana geldi. Pandemi tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken ve çaybahçesi olarak kullanılan bir işletmeye giden Özcan Vergili ile buradaki grup arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Vergili, tartışma sırasında gruptaki bir kişi tarafından tabancayla vuruldu. Saldırganlar kaçarken, Vergili, ihbar üzerine gelen ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesinde bilincinin açık olduğu belirlenen Vergili’nin saldırganları tanımadığını söylediği öğrenildi.

Özcan Vergili, tüm müdahaleye rağmen hastanede hayatını kaybetmişti.

Jandarma ekipleri çok sayıda kişinin ifadesine başvuruken, alınan bu ifadeler ışığında başka gözaltılarında olabileceği ifade edildi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Uzaktan Eğitime Bir Destek De Gemlik Ticaret Borsası’ndan

Uzaktan Eğitime Bir Destek De Gemlik Ticaret Borsası’ndan

Uzaktan Eğitime Bir Destek De Gemlik Ticaret Borsası’ndan Uzaktan eğitime  bir destek de TOBB ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir