Gemlik’te belediyeden ağaç hassasiyeti
Gemlik’te belediyeden ağaç hassasiyeti

Gemlik’te belediyeden ağaç hassasiyeti

Gemlik’te belediyeden ağaç hassasiyeti

Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol ve benzeri bölgelerde kesilecek ağaçları ağaç sökme makinesiyle hassasiyetle naklederek başka bölgelere dikiyor.

Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Kurşunlu bölgesinde dere ıslah çalışması sebebiyle kesilmesi gereken ağaçları uygun bir şekilde naklederek başka bölgelere dikimi ve rehabilite çalışması için Gemlik Belediyesi serasına getirdi.

Konuyla ilgili bilgi veren Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Alihan Kuzu, Gemlik Belediyesinin ağaç ve doğa hassasiyetinin her zaman ön planda olduğunu ifade ederken, özellikle yolda kalan ve taşınmaya uygun olan ağaçları naklederek başka bölgelere taşıdıklarını belirtti. Bir ayda yaklaşık kırk ağacın bu şekilde nakil işlemini gerçekleştirdiğini vurgulayan Kuzu, bu çalışmanın hız kesmeden devam edeceğine değindi.

Yaklaşık 75 yıllık olan zeytin ağaçları Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından uygun bölgelere dikimleri sağlanacak.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Şimşek: "Yapılan hesaplamalar emeklinin gerçek geçim sıkıntısını yansıtmıyor"

Şimşek: “Yapılan hesaplamalar emeklinin gerçek geçim sıkıntısını yansıtmıyor”

Şimşek: “Yapılan hesaplamalar emeklinin gerçek geçim sıkıntısını yansıtmıyor” TÜED Gemlik Şube Başkanı Ömer Şimşek, TÜİK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir