Aktaş ve Yiğit'ten 107 yaşındaki Zahide Nine'ye ziyaret
Aktaş ve Yiğit'ten 107 yaşındaki Zahide Nine'ye ziyaret

Aktaş ve Yiğit’ten 107 yaşındaki Zahide Nine’ye ziyaret

Aktaş ve Yiğit’ten 107 yaşındaki Zahide Nine’ye ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Gemlik Ak Parti ilçe başkanı Şamil Yiğit  Gemlik’te yaşayan 107 yaşındaki Zahide Solmaz’ı evinde ziyaret ederek, asırlık çınarın hayır duasını aldılar.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Ak Parti ilçe başkanı Şamil Yiğit  Gemlik’te oğlu Dursun Solmaz’ın yanında yaşayan 11 çocuk, 50 torun sahibi olan ve 3 tane de torununun torununu gören Zahide Solmaz’ı ziyaret ederek hayır duasını aldı. Başkan Aktaş, oğlu Dursun ve gelini Dr. Gülfiruz Solmaz tarafından adeta bir çocuk adasıyla bakılan Zahide Nine ile sohbet etti. Zahide Nine’nin aslen Elazığlı olduğunu öğrenen Başkan Aktaş, kendisinin de bağları nedeniyle Elazığ’la ilgili anılarını tazelemiş oldu.
Asırlık bir çınarı ziyaret etmenin mutluluğunu yaşayan Başkan Aktaş ve Yiğit  tek amacının Zahide Nine’nin hayır duasını almak olduklarını söylediler. Zahide Nine’nin 107 yaşına rağmen gayet bilinçli ve bilgili olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, “Anne ve babalarımız, dede ve ninelerimiz bizim hayır dua kanalımız. Bizim ümidimiz, heyecanımız. Onlara sahip çıkmak, yanımızda yaşlanmasını temin etmek bana göre her evladın ana gayelerinden olması lazım. Bu manada bu ulu çınara adeta bir çocuk edasıyla baktıkları için oğlu ve gelinine teşekkür ediyorum. Zahide Ninemize sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum. Tek gayemiz hayır duasını almaktı. Aynı zamanda Elazığ’la olan ortak irtibatımız nedeniyle anıları da yad etmiş olduk” diye konuştu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Beki, "Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli"

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli”

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli” Gemlik Esnaf ev Sanatkarlar Odası …

1 yorum

  1. Avatar

    HAKKINDA İŞLEM BAŞLATILAN SAHTE DOKTOR GÜLFURUZ SOLMAZ VE SAHTE DANIŞMANLIKDAN YAKALANAN BU ŞAHIS NE KADAR DOĞRU KONUŞUYOR ÖNCE HABER YAPILAN KİŞİNİN KİM OLDUĞU SORGULANMALİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir