Çocuk Cinayetinde Anne ve Baba Mahkemeye Çıkarıldı
Çocuk Cinayetinde Anne ve Baba Mahkemeye Çıkarıldı

Çocuk Cinayetinde Anne ve Baba Mahkemeye Çıkarıldı

Çocuk Cinayetinde Anne ve Baba Mahkemeye Çıkarıldı

Gemlik İlçesi Eşref Dinçer Mahallesinde, 9 yaşındaki Muhammet Hüseyin’in cinayetiyle alakalı baba Yahya Hüseyin ve üvey anne Emine Hayyu emniyetteki sorgularının ardından Gemlik Adliyesinde hakim karşısına çıkarıldılar.

Gemlik’te akşam saatlerinde yaşanan olayda, Muhammet Hüseyin adlı 9 yaşındaki Suriyeli çocuk öldürülmüş, vücudunda da işkence izleri ve yanıklar olduğu iddia edilmişti. Ardından abla Hamide Hüseyin’in de benzer işkencelere maruz kaldığı öğrenildi. 14 yaşındaki Hamide Hüseyin, Bursa Şehir Hastanesinde tedavi altına alındı.

Üvey Anne Ve Baba Sorgulandı

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğünde üvey anne Emine Hayyu ve baba Yahya Hüseyin’in sorguları yapıldı. Yahya Hüseyin, Muhammet’in ölümünü annesinden öğrendiğini, polise gitmesi durumunda eşinin intihar edeceğini söyleyerek tehdit ettiğini iddia etti. Çocuğun ölümünden dolayı da, eşinden şüphelendiğini söyledi. Üvey anne Emine Hayyu ise, kendisinin çocuğu öldürmediğini, kızının yapmış olabileceğini beyan etti. 14 yaşındaki Hamide Hüseyin ise üvey annelerinin sürekli kendilerine işkence ettiğini ve kaynar su ile yaktığını, kardeşini de annesinin bu şekilde öldürdüğünü ifade etti.

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğünde sorguları yapılan Yahya Hüseyin ve Emine Hayyu, Adliyeye sevk edildi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Beki, "Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli"

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli”

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli” Gemlik Esnaf ev Sanatkarlar Odası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir