Son Ayıplı Ürünler Listesinde Gemlik'ten İki Firma
Son Ayıplı Ürünler Listesinde Gemlik'ten İki Firma

Son Ayıplı Ürünler Listesinde Gemlik’ten İki Firma

Son Ayıplı Ürünler Listesinde Gemlik’ten İki Firma

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı. Hile, tağşiş ve taklit yapan firmaların arasında Gemlik’ten firmalar da yer aldı.

Geçtiğimiz dönemde yayınlanan listelerde de çok sayıda Gemlik firması, özellikle zeytin yağı ve benzer ürünler nedeniyle listede yer almıştı. Son yayınlanan listede de Gemlik’ten yine zeytinyağı ticareti yapan iki firma listede yerini buldu. Ayıplı ürünlerin ikisinin de Natürel Sızma Zeytinyağı olduğu gözlendi.

Listede yer alan Gemlik firmaları;

– Ayka Gündoğan Gıda Otomotiv Nak.Paz. San. Tic.Ltd.Şti. (Gemlik/BURSA) Güzelhisar Natürel Sızma Zeytinyağı (UV’de özgül soğurma, Yağ asitleri kompozisyonu, sterol kompozisyonu, trans yağ asitleri, ,ECN-42 farkı (tohum yağlarının tespiti)

– Sade Marmara Panose Zeytin – Kadriye EĞMEN (Gemlik/BURSA) Sade Marmara Natürel Sızma Zeytinyağı (Yağ asitleri kompozisyonu, sterol kompozisyonu, ECN-42 farkı (tohum yağlarının tespiti)

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını Gemlik Küçükkumla Mahallesi Yüksel Yıldırım Caddesi Doğan Sitesi karşısındaki boşlukta park halindeyken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir