Ağdemir, “Milli otomobile ev sahipliği yapmak gururdur”
Ağdemir, “Milli otomobile ev sahipliği yapmak gururdur”

Ağdemir, “Milli otomobile ev sahipliği yapmak gururdur”

Ağdemir, “Milli otomobile ev sahipliği yapmak gururdur”

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ikinci ziyareti, CHP İlçe Başkanlığı oldu. GTSO heyetini, CHP İlçe Başkanı Cemil Acar karşıladı. Başkan Ağdemir; demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan siyasi partilerimizden CHP Gemlik İlçe Teşkilatı seçimlerinde ilçe başkanı seçilen Cemil Acar’ı tebrik etti.

“Bizler ilçemizde bölgemizde ülkemizde ticarete katkı sağlamaya çalışırken sizlerin de demokrasimizi güçlendirme çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

BİLGİLER PAYLAŞILDI

Ziyarette ilçemizde kurulacak olan yerli ve milli otomobil fabrikasına ilişkin bilgiler paylaşıldı. İlçemizin avantajlarının tesisin Gemlik’te kurulmasının önemine dikkat çeken Ağdemir, ilçemizin dinamiklerine dikkat çekti.

Cemil Acar ise konuşmasında; “İstihdamın son derece önemli olduğu noktada ilçemizin en güzide yerlerin den olan Haralar bölgesinin yerli ve milli otomobile ev sahipliği yapması hepimiz için gururdur.” dedi.

Otomobilin Gemlik’in nazar boncuğu olacağını belirten Acar, tesisin Gemlik’te kurulacak olmasından dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi. GTSO Meclis Başkanı Hasan Yıldırım da İlçe Başkanı Acar’ı kutladı.

Hasan Hamaloğlu konuşmasında, “Yerli otomobil ile ilçemize tahmini olarak 20 bin kişinin gelmesi bekleniyor. Bu durumun öngörülerimizde bulunmadığını dolayısı ile imar planlarının ivedilikle revize edilmesi gerekmektedir. İlçemizin tüm dinamiklerinin birlik ve koordinasyon içinde çalışması gerekiyor.” dedi.

CHP İlçe Başkanı Cemil Acar; ilçemizin gelişimi açısından her konu üzerinde dikkatle çalıştıklarını belirterek, “Ziyaretten dolayı mutluluk duyduk” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bulutoğlu'ndan adrese hizmet

Bulutoğlu’ndan adrese hizmet

Bulutoğlu’ndan adrese hizmet Gemlik’in yanı sıra Yalova ve Orhangazi’de Samsung ve İşbir markalarının bayiliğini yapan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir