2020'nin ilk toplantısına vekil desteği
2020'nin ilk toplantısına vekil desteği

2020’nin ilk toplantısına vekil desteği

2020’nin ilk toplantısına vekil desteği

Ak Parti Gemlik İlçe Başkanlığı, 2020 yılının ilk yönetim toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Ak Parti Bursa Milletvekilleri Zafer Işık ve Mustafa Esgin, İl Başkanı Ayhan Salman, il yöneticisi Gökay Bilir ve İl Koordinatörü Emre Şenkoyuncu katıldı.

Gemlik’in önemine değinen İl Başkanı Ayhan Salman, yerli otomobil fabrikası ile beraber ivme kazanacak ilçenin beklentilerinin olacağını belirtti. İlçe Teşkilatı olarak daha fazla çalışma ile karşı karşıya kalınacağını hatırlatan il başkanı; ”Geçmişten, bugüne gördüğümüz kadarıyla, Ak Parti Gemlik teşkilatlarımız her dönem en çalışkan bölgelerimizden biri olmuştur. Bu anlayışla da, kendilerinin üzerine düşecek vazifeleri de en iyi şekilde yapacağından eminiz” dedi.

Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Şamil Yiğit de, yılın ilk toplantısında verilen desteğin, Ak Parti adına Gemlik’in ne kadar önem arz ettiğinin göstergesi olduğunu belirtti.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bursalı TOGG 2022'de yollarda olacak

“Bursalı TOGG 2022’de yollarda olacak”

“Bursalı TOGG 2022’de yollarda olacak” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir