Giresun Aksulular'da Özdemir Dönemi
Giresun Aksulular'da Özdemir Dönemi

Giresun Aksulular’da Özdemir Dönemi

Giresun Aksulular’da Özdemir Dönemi

Gemlik Giresun Dereli Aksu Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 3. Olağan kongresinde 3 aday yarıştı. Yeni başkan Fatih Özdemir oldu.

Dernek lokalinde 382 üyenin katılımı ile gerçekleşen kongrede Fatih Özdemir’in yanı sıra Özkan Yiğit ve Zekeriya Okumuş’da yarıştı. Özdemir 2 yıllığına Gemlik Giresun Dereli Aksu Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yeni başkanı oldu.

Kongre sonrası kısa bir açıklama yapan Fatih Özdemir, “katılımcılara teşekkür ederek, “Kongrenin düzenlenmesinde ve başarı  ile sonuçlanmasın da desteklerini ve katkılarını sunan sayın Divan kurulu üyelerine, Düzenleme kurulu üyelerine, Dernek üyelerimize, Diğer Adaylarımız  Özkan Yiğit ve Zekeriya Okumuş’a  Bu zorlu süreci sükunetle yönettikleri için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diyerek, “Derneğimizi elimizden geldiğince sosyal, kültürel faaliyetlerde ve yardımlaşma da bir çıta daha yukarıya taşımaya söz veriyoruz” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bursa'da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bursa Ticaret ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir